به اکسپت یار خوش آمدید | تلفن تماس : 0910382606309357864425- | ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

ویژگی تصویر

اکسپت یار(مشاوره پایان نامه، اکسپت و چاپ سریع مقاله دکتری و دانشجویی با کمترین هزینه)-02147629167

  /  مطالب   /  اکسپت و چاپ تضمینی مقاله علمی و پژوهشی داخلی جهت مصاحبه و دفاع در مجلات وزارتین

اکسپت و چاپ تضمینی مقاله علمی و پژوهشی داخلی جهت مصاحبه و دفاع در مجلات وزارتین

Largest International Institute for Article and Dissertation Writing (Guaranteed accept and Print)

۰۲۱۴۷۶۲۹۱۶۷

یکی از سخترین کارهای دانشجویی اکسپت مقا.له مستخرج از کتاب و پایان نامه می باشد.چاپ مقاله در ژورنالهای علمی پژ.وهشی داخلی با مقالات چاپ شده در JCR ، اسکوپوس و پابمد برابری می کند و داشتن حداقل یک مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژ.وهشی داخلی موجب کسب امتیازاتی برای نویسنده می شود. اخذ پذ.یرش اولیه مقال.ه علمی پ.ژوهشی در نشریات علمی پژوهشی I.S.I ,IS.C مصوب وزارت علوم در بازه ی زمانی 1 هفته تا 4 هفته اکسپت می گیرد و چاپ م.قاله علمی پژو.هشی وزارت علوم بازه زمانی 1 ماه تا 3 ماه انجام می شود.

چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی بسیار سخت می باشد و داوری سختگیرانه تری دارند و پروسه داوری برای این مجلات بسیار طولانی تر می باشد و اگر به صورت فردی اقدام به سابمیت مقاله نمایید گاها تا یک سال پروسه داوری طول می کشد ولی اگر توسط موسسه اقدام به سابمیت مقاله نماییم در بازه زمانی یک ماه تا سه ماه بازه داوری به پایان می رسد و نتیجه پذیرش و یا ریجکت برایتان ارسال می شود.

مزایای چاپ مقا.له علمی پژو.هشی داخلی

پذیرش مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی داخلی وزارت علوم در بسیاری از موارد از مقالات ISI ارزشمند تر می باشند.
کسانی که برای ارتقای هیئت علمی و جذب آن باید مقالات علمی پژوهشی داخلی داشته باشند.
پذیرش و چاپ مقال.ه علمی پژو. هشی در نشریات علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم به منزله نخبه بودن میباشد.
پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژ.وهشی داخلی مصوب وزارت علوم در بسیاری از رشته ها از جمله کلیه رشته های علوم انسانی از جمله مدیریت، حقوق، روانشناسی و… و همچنین رشته های هنر همچون معماری و گرافیک و… و همچنین بسیاری از رشته های مهندسی از جمله شهر سازی و محیط زیست و … میتوان بدون هیچ گونه کنکوری در مصاحبه ی دکترای بدون کنکور دردانشگاه های دولتی به عنوان نخبه شرکت کرد.
پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم می توانید از سربازی معاف شده و یا در مواردی به جای سربازی یک پروژه ی تئوری را در منزل انجام دهند.
در فراخوان های جذب هیئت علمی بسیاری از دانشگاه های دولتی شهرهای بزرگ و دانشگاه آزاد مراکز استان ها داشتن پذیرش و چاپ یک مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژو.هشی داخلی مصوب وزارت علوم تنها شرط پذیرش به عنوان هیئت علمی است.
ارتقای مرتبه برای اعضای هیئت علمی تنها با داشتن پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژو. هشی داخلی مصوب وزارت علوم به سرعت امکان پذیر است.
دانشجویان دکتری برای دفاع از ر.ساله ی خود میبایست نامه ی پذیرش مقاله علمی پژو.هشی داخلی مصوب وزارت علوم را داشته باشند تا بتوانند از تز خود دفاع کنند.
با داشتن نا.مه پذیرش و چاپ مقاله علمی پژو. هشی در نشریات علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم میتوان در رشته های هنر و رشته های علوم انسانی بدون کنکور به مصاحبه ی دکترا دعوت شد.
زمان داوری نشریه های علمی پژوهشی داخلی اگر به صورت انفرادی عمل کنید گاها تا بیش از یک سال بازه ی داوری آنها طول می کشد ولی موسسات با حق رایزنی های خود می تواند این بازه ی زمانی را بین یک ماه تا سه ماه کاهش دهد.
هزینه پس از ا. کسپت مجله دریافت می شود.
همچنین دانشگاه آزاد آیین نامه ی جدیدی صادر کرده که بر اساس آن ارزش نشریات علمی پژوهشی داخلی با نشریات اسکوپوس Q4 برابر دانسته است. اگر چه این امر بسیار عجیب هست و نشریات Q4 نشریات بسیار آسان و راحت تری نسبت به نشریات علمی پژوهشی داخلی میباشند اما این امر موجب راحتی دانشجویان دکتری میباشد.

ارسال یک نظر

باز کردن چت
لطفا در خواست خود را وارد نمایید.
با سلام و درود بر شما فرهیخته گرامی
بنده دکتر کاظمی مدیر موسسه علمی پژوهشی اکسپت یار هستم.
چگونه می تونم کمک بکنم