به اکسپت یار خوش آمدید | تلفن تماس : 0910382606309357864425- | ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

ویژگی تصویر

اکسپت یار(مشاوره پایان نامه، اکسپت و چاپ سریع مقاله دکتری و دانشجویی با کمترین هزینه)-02147629167

  /  مطالب   /  درخواست مقاله

درخواست مقاله

مقدمه

یکی از مشکلات پژوهشگران ایرانی در دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی تامین مطالب مورد نظر برای تحقیقات است. در این زمینه مهمترین پایگاه جهانی در مقالات تحقیقاتی مجموعه مجلات ISI می‌باشد که روش ‌های زیادی از جمله استفاده از امکانات بانک‌های اطلاعاتی آنلاین مانند Elsevier وجود دارد. در حالیکه خلاصه (Abstract) این مقالات به سهولت قابل دسترسی است، متن کامل (Full Text) آنها برای استفاده عموم رایگان نبوده و مبلغی از حدود 25 تا 45 دلار برای هر یک مقاله باید توسط مشتری پرداخت شود. یک راه حل در این زمینه اشتراک سالانه این بانک‌هاست که برای محققان ایرانی محدودیت‌هایی دارد. راه دیگر خریداری تک مقاله با قیمت‌های عنوان شده است که علاوه بر هزینه‌ای بالغ بر 300000 ریال برای هر مقاله نیاز به داشتن کارت‌های اعتباری بین‌المللی مانند visa یا master card دارد.
برای دانلود متن کامل (Full Text) مقالات از پایگا‌ههای علمی مانند Science Direct, Elsevier, Cambridge Journals, Emerald, Highwire Press, JSTOR, NTIS (EV2) Scopus, Web of Science (ISI), IEEE, Springerk, ACM و Proquest و … تنها کافیست مشخصات مقاله درخواستی خود را به سامانه ارسال کنید تا در کمتر از 24 ساعت مقاله درخواستی خود را در ایمیلتان دریافت کنید.

نحوه درخواست و دریافت مقاله

پژوهشگران عزیز، برای درخواست مقاله می توانند با استفاده از دکمه درخواست مقاله اطلاعات مربوط به مقاله مورد نظر را به سامانه ارسال کنند، پس از بررسی در کمتر از 24 ساعت ایمیلی حاوی موجود بودن مقاله در سامانه و پرداخت آنلاین هزینه مقاله برای دراخواست دهنده ارسال خواهد شد.
پژوهشگران، برای پرداخت هزینه مقاله باید از دکمه پرداخت آنلاین استفاده کنند. تعرفه هزینه مقاله یا مقالات درخواستی در جدول زیر آمده است. هزینه دانلود هر مقاله وابسته به تعداد در خواست می باشد مثلا برای دریافت 4 مقاله باید 4 × 700 = 2800 تومان پرداخت شود.
لازم به ذکر است، مقالاتی که سطح دسترسی بسیار بالایی دارند یا در پایگاه داده ها و ژورنال های سخت و پیچیده قرار دارند هزینه چند مقاله را شامل شده و از طریق ایمیل تعداد مقاله جهت پرداخت هزینه این مقاله ویژه اعلام خواهد شد.
همچنین، اگر به مقالات متعدد از يک ژورنال يا پایگاه داده خاص نياز داريد یا اگر به مقالات متعدد از چند ژورنال در ديتابيس های مختلف و يا چند سايت علمی مختلف نياز داريد و می خواهید مقاله هایتان را خودتان به صورت نامحدود دانلود کنید. تنها کافی است که نام ژورنال يا ژورنال ها و يا نام ديتابيس و يا ديتابيس های مورد نياز خود را به سامانه ارسال کنيد تا IP و Port چند روزه تضمینی دانشگاه های معتبر جهان را که با آن ژورنال يا ديتابيس ها اشتراک دارند، برای شما ارسال شود. برای پیدا کردن لیست پایگاه داده ها و دانشگاه هایی که دسترسی پایگاه داده را ارائه می دهند از لینک های زیر استفاده نمایید:
لیست دانشگاه ها و پایگاه داده ها
لیست پایگاه های علمی تفکیک شده برای هر رشته
لیست پایگاه های علمی به ترتیب حروف الفبا

ارسال یک نظر

باز کردن چت
لطفا در خواست خود را وارد نمایید.
با سلام و درود بر شما فرهیخته گرامی
بنده دکتر کاظمی مدیر موسسه علمی پژوهشی اکسپت یار هستم.
چگونه می تونم کمک بکنم