به اکسپت یار خوش آمدید | تلفن تماس : 0910382606309357864425- | ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

ویژگی تصویر

اکسپت یار(مشاوره پایان نامه، اکسپت و چاپ سریع مقاله دکتری و دانشجویی با کمترین هزینه)-02147629167

  /  مطالب   /  مشاوره نگار ش و چاپ سریع و تضمینی مقاله علمی پژوهشی

مشاوره نگار ش و چاپ سریع و تضمینی مقاله علمی پژوهشی

ملاک ارزشیابی اصلی  تحقیقات دانشجویان در مصاحبه های علمی و اپلای در دانشگاه های خارج از کشور و اساتید، تعداد مقالات چاپ شده در مجلات معتبر است.

در ایران بیشترین امتیاز به پژوهشگری تعلق می گیرد که بتواند مقاله خود را در مجلات و ژورنال های معتبر ISI به چاپ برساند. طبق بخش نامه وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی امتیازات متفاوتی بر اساس نوع مجلات و ژورنال های نمایه شده در (Web of Science (WOS یا JCR، ISI Master List یا ISI Listed و یا ISC به محقق تعلق می گیرد.

موسسه اکسپت یار مجموعه ای با کادر مشاوره قوی می باشد که با توجه به اهمیت چشم گیر داشتن مقالات پژوهشی متعدد جهت ادامه تحصیل در مقاطع دکتری و دفاعیه از پایان نامه ارشد و دکتری، مشاوره در امر پذیرش و چاپ تضمینی مقاله ISI، یکی از اهداف اصلی این موسسه به شمار می رود. از این رو موسسه سینا تلاش دارد تا جهت کمک به محققین برجسته کشور عزیزمان فرآیند ترجمه با گارانتی کیفی، پذیرش و چاپ تضمینی مقالات در سریعترین زمان ممکن در مجلات معتبر ISI را به انجام رساند. استفاده از خدمات آموزشی و پژوهشی در بسیاری از کشورها امری بسیار ضروری و حرفه‌ای تلقی می‌شود. موسسات پژوهشی خدمات تخصصی در زمینه‌های مختلف ارائه می‌دهند که می‌تواند مشکلات بسیاری از پژوهشگران را حل نماید.
طبیعی است که یک استاد یا دانشجوی متخصص در رشته علمی خاصی زمان کافی برای کسب برخی مهارت‌ها را نداشته باشد. برای مثال یک کار پژوهشی بسیار قوی می‌ تواند با نداشتن یک مشاور آماری خوب زیر سوال برود، یا در برخی مواقع مشاهده می‌ گردد که یک مقاله بسیار خوب در یک مجله ضعیف پذیرفته می‌شود، چرا که نویسندگان مقاله با اصول یافتن یک مجله مناسب آشنا نیستند. مجموع این عوامل سبب شده است که موسسه سینا با سابقه طولانی در زمینه ارائه مشاوره‌های علمی، خدمات پژوهشی از قبیل پذیرش مقاله ISI و ISC در کوتاه ترین زمان ارائه دهد.

مهارت‌هایی که برای یک کار پژوهشی نیاز است عبارتند از:

استفاده از نرم افزارهای تخصصی برای نگارش مقاله
استفاده از نرم افزارهای آماری
یافتن مجلات معتبر با استفاده از ابزارهایی همچون ژورنال فایندر
آشنایی با روش‌های ارزیابی اعتبار مجلات و تشخیص مجلات نامعتبر
و داشتن مهارت در زمینه ویراستاری متون علمی.

برخی از رشته‌های تحت پوشش موسسه اکسپت یار عبارتند از:

عمران، معدن، زمین شناسی، جغرافیا، علوم تربیتی، مکانیک، برق، کامیپوتر، ای تی، شیمی، زیست شناسی، معارف، حقوق و فقه، تاریخ، ادبیات، فیزیک، معماری، هنر، کشاورزی، مدیریت بازرگانی، مدیریت بهداشت، مدیریت صنعتی، مدیریت دولتی، روانشناسی، پزشکی،پرستاری، داروسازی، دندانپزشکی، بهداشت، محیط زیست، رادیولوژی ، جامعه شناسی و…

مزایای انتخاب موسسه اکسپت یار:

فرایند شفاف
سرعت بالا
کیفیت تضمینی
پاسخگویی سریع

مرکز تخصصی ما، گردآوری مجموعه ای از محققان برتر در اکثر رشته و گرایش دانشگاهی شما را در استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه یاری می رساند. استخراج مقاله بدون سرقت ادبی و علمی را از ما بخواهید. در استخراج مقالات علمی و معتبر و مکاتبه با مجلات علمی و معتبر و پذیرش و چاپ مقاله نیز درکنارتان خواهیم بود. همچنین میتوانید جهت مشاوره، درخواست خود را در ثبت سفارش وارد نمایید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیرند.

راه های ارتباطی با موسسه اکسپت یار

02147629167

09193503720

09357864425

ارسال یک نظر

باز کردن چت
لطفا در خواست خود را وارد نمایید.
با سلام و درود بر شما فرهیخته گرامی
بنده دکتر کاظمی مدیر موسسه علمی پژوهشی اکسپت یار هستم.
چگونه می تونم کمک بکنم